Jaunākais miniblogos

1 - 2 - 3 - ... - 52 - 53 - 54 -

 • Bosall

  Bosall pirms 2 gadiem teica:

  Varbūt kāds zin vai ir iespēja : kaut kā veikt bilžu apstrādi tā , lai automātiski bildēm numurzīmes apstrādātos , lai viņas neredz. Tā ka nav pašam katra bilde jāņem un jāapstrādā , jo bilžu apmērs ir ļoti liels.

 • Static

  Static pirms 3 gadiem teica:

  Area IT hostings ir ciešams?

 • daavis55

  daavis55 pirms 4 gadiem teica:

  Kāds būtu efektīvākais ceļš mobile app izstrādei un monetizēšanai no 0?(ir ideja)
  Programmēt, ja vajadzētu, iemācītos, bet liekas waste, jo solo mārketings un art liekas nereāli.
  Vai ir iespējams to darīt bez naudas caur kompāniju pieņemot ka viņiem patīk ideja? (protams attiecīgi dalot peļņu, viņiem saņemot praktiski visu sākumā)

 • Robii

  Robii pirms 4 gadiem teica:

  Sveiki! Vēlējos noskaidrot aptuvenās algas junior to mid programmētājiem Rīgā, lai zinātu ko prasīt pr sevi citur. Kādas ir atšķirības algu ziņā starp dažādām programmēšanas valodām? Kas palielina izredzes piesakoties darba vietā iegūt vairāk? Dotajā brīdī grasos pamest pirmo IT darbu pēc augstskolas, jo vēlos doties nopietnākā IT uzņēmumā kā arī vēlos izaugsmi nevis mocīšanos un cīnīšanos bez sakarīga senior dev, kas varētu paskaidrot kā ir labāk vai kas ir pareizi un ielikt labās programmēšanas prakses, tobiš uzvest uz pareizā ceļa. Principā darbā brīvajā laikā mācos rakstīt kodu, bet bez jebkādiem reviews utt vai konsultācijām, maksā par to ka veicu mazos darbiņus un fixoju esošās lapas bugus, būtībā esmu kā mazo darbu palīgs bez izaugsmes iespējām, jo senior dev? viņš sevi par tādu uzskata(8 gadus tur sēž), bet paskatoties kā viņš raksta kodu un viņš uzskata,ka testi ir shit(un mergot development uz production, kas pie tik liela apjoma projekta ir riskanti bez testiem), jo pats nevienu testu dzīvē nav uzrakstījis. Kā arī uzskatu, ka pašreizējā darba vietā nav nekāda fokusēšanās uz IT related stuff, jo strādāju uzņēmumā kur ir divi devi(es un ķipa senior), principā ne IT uzņēmumā.

 • C Ult

  C Ult pirms 4 gadiem teica:

  Kāds varbūt taisa/ir taisījis shopify vai cita veida šāda tipa mājaslapas, kautvai parastas, neizmantojot platformas, ir daudz brīvā laika un grib nopelnīt, var uzrakstīt man pm.

 • sysadmin

  sysadmin pirms 4 gadiem teica:

  Čau! Vajadzētu frontend freelanceri PSD -> HTML. Projekts ir gana JavaScript prasīgs, darbs ar Google API un Google maps customization. Bildes PM.

 • Athe

  Athe pirms 4 gadiem teica:

  Vajag jūsu palīdzību, ir draugs kurš ir izmācījies Vidzemes Augstkolā IT. pašam IT ne visai, bet grib gūt pieredzi IT jomā. jautājums sekojošs - uz kādām entry līmeņa pozīcijām cilvēks var cerēt? un varbūt ir kādi konkrēti uzņēmumi padomā, kas meklē zaļus gurķus?

 • NoTitsNoFun

  NoTitsNoFun pirms 4 gadiem teica:

  Ja jums iedotu super mazu saitu uzbliest, saits par kompāniju ar minimālu serverside darbu, kā pienemsim contact forma, un subscribe forma kur notiek mazs calls ar MailChimp API, un pienemsim vel kāds mazs API calls kā piemēram laika zinas API un tas tiek uzlikts uz lapas.

  Jautājums 1: kādu development set up jūs lietotu sadam projektam. Kaut kāds Laravel liekas diezgan liels un bulky kaut kam tādam, Lumen, Slim? WordPress logiski arī ir par lielu jo nekāds darbs ar content te nenotiek.

  Vēlams PHP backend.

 • tukumnieks

  tukumnieks pirms 4 gadiem teica:

  Cik legit ir šis? Kāds ir mēģinājis?
  http://rigacoding.lv

 • Janzz_

  Janzz_ pirms 4 gadiem teica:

  Hey, kādu laiku atpakaļ mēģināju sākt kaut ko, bet tā arī beigās nekas nesanāca, maz laika, slinkums utt, bet nu tagad ir vēlme nopietni sākt nodarboties ar programmēšanu. Ļoti sen atpakaļ veidoju skriptus, gamemodus priekš sa-mp, ir kādi html/css pamati, tad kādu laiku veidoju skriptus LUA priekš MTA:SA, ir neliela pieredze JAVA, veidojot runescape privātos serverus, tā kā ir kaut cik neliela sajēga kā un kas notiek, vēlos sākt nodarboties ar programēšanu atkal, taču nopietni.
  Ar ko mūsdienās ir visjēdzīgāk sākt? Vairāk ir interese par front-end web izstrādi. Esmu domājis sākt ar JavaScript, bet vai ir jēga, ja nav labu zināšanu html/css?

 • Arnis

  Arnis pirms 4 gadiem teica:

  Labrīt, kādam ir programmatūras prasību specifikācijas piemērs priekš mājaslapas un var padalīties?
  Studiju darbam jātaisa PPS un internetā sanāk tikai atrast kādas programmas specifikāciju.

 • Mr Raccoon

  Mr Raccoon pirms 4 gadiem teica:

  Iekš unity visus mainīgos, ''scenes'' rakstīju angļu valodā, bet kvalifikācijas darbā nepieciešams skriptos pierakstīt komentārus latviski. Kā pareizi tulkot scene? Skats?
  Jautāju te, jo main exā normālu atbildi nedabūt.

 • Hidden driver

  Hidden driver pirms 4 gadiem teica:

  Līdz nākamajam tramvajam palicis GETDATE() - Piecasminutes

 • Hidden driver

  Hidden driver pirms 4 gadiem teica:

  Jūs nezināt ko nozīmē spīdzināšana līdz divas dienas pēc kārtas neesat debugojuši kaut kādu jobenu runtime asambleju bugu production kurš ir tikai prod un bez stack trace. Man jau širmis iet ciet mocot šido jobeno sūdu WQRFKLWSDBGAGKNAERGKN:!234523RWEFZC

 • Kerra

  Kerra pirms 4 gadiem teica:

  Kadam seit ir pieredze ar React Native Mobile app developmentu? Kur man meklet ka fetchot data no datubazes, lai dispejotu aplikacijaa? datubaze ir izveidota.

  Projekta merkis, izveidot app, kas displejo datus, no datubazes noskenejot attiecigo QR code.
  Pagaidam ir db un react native uzstadits.

  Kur man tagad kerties, isti nezinu. Esmu max newbie...

 • Hidden driver

  Hidden driver pirms 5 gadiem teica:

  Kā saucās LU tier 3 internets.

 • bmw power

  bmw power pirms 5 gadiem teica:

  Šodien sāku apgūt php lai developētu webu. Tākā man ir previous pieredze ar OOP tad pati valoda būs easy, bet cik ilgi aptuveni no 0 līdz first php job vajag laiku? Un cik php devi saņem ? Entry level vismaz kādi 1k būs? Šo es uzsāku jo priekš web ir vieglāk freelance/job dabūt nekā ar android appiem. Will see how it goes.

 • bmw power

  bmw power pirms 5 gadiem teica:

  Gribu ar Linux OS strādāt pa tiešo no USB uz macbook(un visu setapot no macbook). Kādas būtu labākās opcijas to realizēt? Man der arī vieglie distro, nevajag to Ubuntu. Lai strādā internets(wifi), bluetooth utt
  Nokačāju Linux Lite distro uzliku uz USB bet Macs nepiedāvā USB kā bootable(mēģināju gan dd metodi, gan caur Etcher).
  Tad pamēģināju Ubuntu, to palaidu no USB bet bluetooth atkal negāja, laikam tas kautkā ar kkādām komandām jāinstalē jo no USB tas nav "full" OS, kā arī tur wifi neiet defaultā. krč atkal čakars.
  Krč vai kāds zinu kādu pavieglāku Linuxu ko var viegli(vai vispār) setapot uz Maca un nobootot uz maca?

 • maljokk

  maljokk pirms 5 gadiem teica:

  Uz kādas platformas labāk taisit internet veikalu?

1 - 2 - 3 - ... - 52 - 53 - 54 -

Atpakaļ Uz augšu