Robii miniblogs

 • Robii
  0

  Sveiki! Vēlējos noskaidrot aptuvenās algas junior to mid programmētājiem Rīgā, lai zinātu ko prasīt pr sevi citur. Kādas ir atšķirības algu ziņā starp dažādām programmēšanas valodām? Kas palielina izredzes piesakoties darba vietā iegūt vairāk? Dotajā brīdī grasos pamest pirmo IT darbu pēc augstskolas, jo vēlos doties nopietnākā IT uzņēmumā kā arī vēlos izaugsmi nevis mocīšanos un cīnīšanos bez sakarīga senior dev, kas varētu paskaidrot kā ir labāk vai kas ir pareizi un ielikt labās programmēšanas prakses, tobiš uzvest uz pareizā ceļa. Principā darbā brīvajā laikā mācos rakstīt kodu, bet bez jebkādiem reviews utt vai konsultācijām, maksā par to ka veicu mazos darbiņus un fixoju esošās lapas bugus, būtībā esmu kā mazo darbu palīgs bez izaugsmes iespējām, jo senior dev? viņš sevi par tādu uzskata(8 gadus tur sēž), bet paskatoties kā viņš raksta kodu un viņš uzskata,ka testi ir shit(un mergot development uz production, kas pie tik liela apjoma projekta ir riskanti bez testiem), jo pats nevienu testu dzīvē nav uzrakstījis. Kā arī uzskatu, ka pašreizējā darba vietā nav nekāda fokusēšanās uz IT related stuff, jo strādāju uzņēmumā kur ir divi devi(es un ķipa senior), principā ne IT uzņēmumā.

  • Dawgora
   0

   Es ieteiktu "back off slowly and get the fuck out.", ja vēlies kļūt par nopietnu programmētāju. Ja vēlies naudu par sēdēšanu un veidošanu "it works, po par drošību, pušojam un daram prodā", vari palikt tur.
   Ja uzskati, ka nespēj tur vairs augt, tad vienkārši ej citur.
   Un algas ir atkarīgas ne tikai no tā ko proti, bet arī pašas kompānijas. Pirms kāda laika rinķoja pdf ar vidējām web dev algām, bet nu es vairs nezinu kur tas atrodas. Ja nopietni, skaties internetā, dažās mājaslapās (kā php.lv, pieņemsim) ir ik pa laikam kāda vidējā algu statistika un tādas lietas. Vajag tikai meklēt.

  • Hidden driver
   0

   800 junior, 1000-1200 mid, 1300-1600 senior, 1800-2000 team lead + full stack, 2000-3000 team lead + system architect. 3000-3500 specialized system architect

Atpakaļ Uz augšu