Dzīvoklis ap 120 kvadrātmetriem, internets ievilkts diezgan patālu no manas darba/dzīves telpas, tāpēc rūtera signāls iet cauri 3-4 sienām. Interneta signāls ir vājš un bieži pazūd. Esmu jau pārbaudījis, ka, atrodoties vienā telpā ar rūteri, šī problēma nepastāv. Cik noprotu, mani varianti ir:
1. aizvilkt internetu līdz manai istabai un tur sēdēt ar vadu vai pielikt otru rūteri;
2. nomainīt rūtera kanālu (mums ir daudz, daudz wifi networki visapkārt);
3. pārvākties uz istabu tuvāk rūterim (lol).
Rūteris ir kaut kāds lattelecom izsniegtais un, cik es biju spējīgs saprast, neļauj uzstādījumos mainīt kanālu (defaultā sēž uz 1.). Pasakiet, ko es varētu darīt. Ja tas ir svarīgi, varu paskatīties rūtera nosaukumus, vai parādīt screenshotu, kā izskatās mans rūtera setup page. Cik grūti ir smuki aizvilkt internetu kādus 30 metrus (skaitot augšā un lejā gar katrām durvīm)?
Gek miniblogs
- 0
Gek 30.08.2015. 14:40
- 0
NoTitsNoFun 31.08.2015. 02:53
Es probably ievāktos ja tai istabā būtu pietiekami vietas visam. Nezini cik ļoti ātrums mainītos no kanāla mainīšanas, nekad neesmu neko tādu testējis.
- 0
Gek 25.08.2015. 11:12
Hey, nāku ar jautājumu, uz kuru atbildi noteikti varētu atrast arī internetā, bet negribu iegrābties. Vēlos beidzot pāriet atpakaļ uz windows. Ļoti priecīgs būtu par W10, bet arī W8.1 būtu labi. Vai varat pateikt precīzi, ko darīt, lai nebūtu nekādu komplikāciju? Man ir flash, kuru atvēlēt instalācijai. Šobrīd sēžu uz Ubuntu.
- +1
Gek 19.08.2015. 00:12
Sveiki!
Es nu jau aptuveni gadu pietiekami regulāri universitātes, darba un dažreiz arī personīgām vajadzībām kaut ko programmēju. Universitātē mums mācīja Visual Basic, darbā lietoju Python, mājās - abus. Esmu dzirdējis ļoti daudz sliktu lietu par Visual Basic, bet ne gluži ar pamatojumu. Drīzāk vienkārši - tas ir sūds, nelieto to. Bet mani tomēr ļoti interesē, kas tur ir tik slikts? Pateikšu nelielu piemēru. Pirms pāris mēnešiem brāļa krusttēvs ar mani konsultējās par jautājumu, kas saistīts ar dažādu leņķu rēķināšanu diezgan specifiskos gadījumos, kas tomēr viņam kā galdniekam atgadās pietiekami bieži. Beigās es viņam izvedu 3 formulas, ar kurām viņš visu vajadzīgo var izrēķināt, bet diemžēl tās formulas bija diezgan garas un ļoti grūti aptveramas. Tad nu kā risinājumu es izdomāju uztaisīt viņam pavisam vienkāršu programmu, kur 4 logos vari ievadīt zināmos lielumus un tev izmet 2 vajadzīgos rezultātus. Un es to darīju ar Visual Basic, jo tur ir tik ļoti vienkārši tikt pie gatavas programmas ar GUI, kur man pašam bija praktiski tikai jāuzraksta tās formulas. Ar Python es tikai nesen esmu sācis aptvert GUI programmēšanu, izmantojot Tkinter, bet tas man iet lēni un neko uztaisīt es vēl spējīgs neesmu.
Tad nu mani jautājumi:
Kāpēc īsti Visual Basic skaitās slikts?
Kādās programmēšanas valodās ir viegli uztaisāmi un viegli lietojami GUI (es gribu .exe failu, kuru atverot viss aiziet)?
Unrelated jautājumi:
Kā notiek automātiska datu nolasīšana no mājaslapām (tiešā teksta formā) vai publiskām datubāzēm (piemēram, lvgmc)?
Ko ēdāt pusdienās?- 0
Kristiāns S 19.08.2015. 00:51
Citāts:
uztaisot HTTP requestu. Piemēram mazs node js skripts, kas nolasa manus notikumus no https://exs.lv/notifications/json/3754 un ar i3blocks viņš viņu ik pa 600 sekundēm palaiž
https://pastebin.com/6hiK5WqD
[exs]
label=Exs:
interval=600
command=node ~/exsnotify/req.js- 0
Gek 19.08.2015. 00:56
Ok, tas viss izskatās sarežģīti. Radās cits jautājums - vai šādas lietas parasti dara ar JavaScript?
- 0
Kristiāns S 19.08.2015. 01:08
JSON ir gandrīz vai tas pats, kas masīvi, ja sakārto viņu, tad to var redzēt pastebin.com/J0P4YtLX, un visas modernās programmēšanas valodas mācēs interpretēt JSONu, kā arī visas populārās valodas māces uztaisīt HTTP requestu.
Citāts:
uztaisīs pašu requestu uz 'https://exs.lv/notifications/json/3754'
un pados visu funkcijai, kas ir otrais argumentsCitāts:
err ir error, res ir response un body ir pats JSON strings no pastebin.com/J0P4YtLXCitāts:
pārbaudam vai nav erroru un vai HTTP statusa kods ir 200 (OK) https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_HTTP_status_codesCitāts:
ja sanāca requests, tad pārtaisam to ko dabūjām no stringa uz objektu.
paņem 0tā indexa info, jebCitāts:var pazinojums = body[0].info.substring(0, 30);
un substring(0, 30) nogriezīs to stringu uz 30 rakstzīmēm,
tas pats ar laikuCitāts:
tad vienkārši izraksta laiku un paziņojumu
console.log(laiks+" "+pazinojums)
rezultātā
- 0
Gek 15.06.2015. 20:47
Sveiki, man ir Ubuntu 14.04 LTS (precīzi nezinu, ko tas nozīmē, bet ceru, ka jūs saprotat). Es vēlos, lai, izlecot sistēmas paziņojumiem, līdzi nāktu arī skaņa. Vai kāds var man palīdzēt to izdarīt?
- 0
Kristiāns S 16.06.2015. 03:09
- 0
Kristiāns S 27.05.2015. 16:46
Jā, var, ar ubuntu installeri pat diez gan viegli. Es parasti taisot bootable usb formatēju, nezinu, vai tas ir obligāti jādara.