Čau visiem coding lietotājiem.

Esmu sāņemies nesen būvēt sev personālo datoru, ilgus gadus man tāds nav bijis, esmu pēdējos 5 bāzējies tikai uz portatīvajiem, bet izdomāju, ka gribētos kaut ko vidēja izmēra, ne pašu jaudīgāko, ne pašu sliktāko.

 

Te būs pārtlist - https://pcpartpicker.com/list/QWKWr7 ļoti ceru dzirdēt kādu ieteikumus, varbūt Jums ir labāki varianti/domas kā uzlabot buildu, vai varbūt nedaudz ieekonomēt naudu uz kaut kādām atsevišķām komponentēm utml.?

Un vēl māc mani šaubas psu, vai ar šo nebūs pa vāju un vai tas nav slikts, ja reiz eju samērā dārgā buildā? Vai nebūtu labāk ņemt kaut kādu gold psu un 550w vai 500? Vai šitas arī nav tik slikts, lai nodegtu sistēma, vai viņš nedotu attiecīgo jaudu / performanci utml.?

No datoriem nesaprotu daudz, bet neesmu arī pilnīgs zābaks, ja tā var teikt. Šis dators būs tīri veidots tikai cs:go/lol live strīmošanai youtube/twitchā, video renderēšanā mazliet un photoshop/illustrator apstrāde daudz.

 

Kā arī ko Jūs vispār iesakāt, vai vajag pašam likt šo datoru, ja neesmu nekad to darījis, bet plānoju to darīt ar youtube pāris video palīdzību, kad tas būs nepieciešams? Galvenais jautājums vai nevar savienot kaut ko tik ļoti nepareizi, ka beigās tiek bojāta kāda no detaļām?

 

Paldies, ka veltīji savu laiku un atbildēji, jauku dienu! :)